Aksident me makinë, ylli i golfit në sallën e operacionit

Tajger Vuds ka pësuar një aksident me makinë në Los Anxhelos rreth orës 7 të mëngjesit. Makina e yllit të golfit është përmbysur në pjesën e rrugës mes “Rolling Hill Estates” dhe “Rancho Palos Verdes”, duke pësuar dëme të mëdha.

- Advertisment -

 

Tajger Vuds është nxjerrë nga makina nga pjesa e përparme e makinës dhe është transportuar në “Ucla Medical Center” për shkak të plagëve të marra.

Sipas kanalit televiziv “Ktla5”, menaxheri i tij Mark Steinberg ka deklaruar se Tajger ndodhet në sallën e operacionit, ku i është nënshtruar një operacionit në këmbë.

LEXO EDHE:

Back to top button