Arkëtuan një pikë dhe “vizëlluan” zhveshtoren

Skuadra e Kadizit përgatiti një ndër befasitë më të mëdha në Spanjë, pasi që arriti të barazojë 1-1 ndaj Barcelonës në “Kamp Nou”. Pas barazimit, Kadiz shpalosi foto në profilin zyrtar në tuitter, që nxiti emocionet të tifozët e Barcelonës.

 

Ata faleminderuan katalonasit për mikëpritjen dhe plotësisht pastruan zhveshtoren para se të shkojnë në shtëpinë e tyre.

“Faleminderojmë Barcelonën për mikëpritjen dhe sjelljen e tyre. Largohemi nga “Kamp Nou” pasi që dhamë maksimumin nga vetvetja në terren. U dëshirojmë shumë fat në sezonin e mbetur,” kanë shkruar në tuiiter menxhuesit e rrejteve sociale të Kadizit.

LEXO EDHE:

Back to top button