Arrestohet një banor i Gostivarit, kjo është arsyeja

Arrestohet një banor i Gostivarit, kjo është arsyeja

Sektori për Punë të Brendshme – Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme është privuar nga liria 41 vjeçari A.K. nga Gostivari për arsye se gjatë kontrollit ndaj tij është gjetur dhe konfiskuar një sasi e heroinës.

“Zyrtarët policorë të SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar, dje (06-shkurt) rreth orës 19:45 e kanë privuar nga liria 41-vjeçarin A.K. nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjetur dhe konfiskuar heroinë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të përgatitet kallëzimi përkatës”, njoftojnë nga SPB-Tetovë. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button