Bastisje në Shkup, arrestohet një 39 vjeçar

Bastisje në Shkup, arrestohet një 39 vjeçar

Ministria për Punë të Brendshme njofton se dje rreth orës 18:40, ka privuar nga liria 39 vjeçarin S.S. nga Shkupi.

“Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij në zonën e Karposhit, të kryer me urdhër të gjykatës, u gjetën dhe konfiskuan marijuanë, materie pluhur dhe fara kanabisi”, njofton policia.

Personi në fjalë është ndaluar në stacionin e policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët kallëzim përkatës.

LEXO EDHE:

Back to top button