Bastisje në Shkup, arrestohet një person

Bastisje në Shkup, arrestohet një person

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme policia ka kryer bastisje në shtëpinë e 20 vjeçarit Z.N. nga fshati Mralinë.

Gjatë bastisjes të kryer me urdhër gjyqësor janë gjetur dhe konfiskuar 7 pako me marijuhanë dhe një pako me fara të kanabisit.

Z.N. është privuar nga liria dhe ndaluar në stacionin policorë, ndërsa pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button