Bën gjyshen për spital, pranga 36-vjeçarit në Lushnjë

 

Ngjarja është regjistruar në fshatin Grabian, ku 36-vjeçari S.M. ka ushtruar dhunë ndaj gjyshes së tij 89 vjeçare H.K. e cila për shkak të dëmtimeve që ka marrë është dërguar në spitalin e Lushnjes dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë kanë bërë kapjen dhe shoqërimin në Komisariat të shtetasit S. M dhe po kryhen veprimet procedurale. Ai akuzohet për dhunë në familje.

LEXO EDHE:

Back to top button