Cristiano Ronaldo me fat, Georgina shfaqet si sirenë deti!

Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, filloi përgatitjet për sezonin e ri ditën e djeshme.

Portugezi është rikthyer në Torino pas pushimeve luksoze që kaloi në vendlindjen e tij së bashku me familjen.

35-vjeçari është thjesht me fat sepse bashkëshortja e tij, Georgina Rodriguez, është thjesht mahnitëse.

Bukuroshja postoi pak çaste më parë një video në “Instagram”, ku shfaqet duke notuar nën ujë.

Georgina, e cila nuk nguron të postojë foto provokuese në rrjetet sociale, këtë herë ngjan fiks si një sirene deti.

Çifti është në një marrëdhënie të shkëlqyer dhe këtë e tregojnë shpesh me postimet e dedikuara për njëri -tjetrin.

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

LEXO EDHE:

Back to top button