Dallimet brenda BDI-së, Nuredini: “Nuk di gjë”

Për dallim prej pohimeve të deputetit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Izet Mexhiti i cili theksoi se ka dallime brenda partisë sa i përket emërimit të posteve në ekzekutiv si dhe mohimeve të Arbër Ademit, i cili tha se nuk ka pasur dallime brenda partisë, deputeti dhe ministri aktual i Mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini  për përplasjet në parti u shpreh shkurt: “Nuk di gjë”.

Në lidhje me: Mexhiti: Ka përplasje brenda BDI-së, do të votojë qeverinë e re

Ademi: Nuk ka pasur dhe nuk ka dallime brenda BDI-së

LEXO EDHE:

Back to top button