Enur Totre largohet nga Shkëndija?!

Enur Totre mund të largohet nga rradhët e Shkëndijës që tani në janar. Një gjë të tillë shkruan “Sportmedia.mk”, sipas të cilëve destiancion i rradhës i mesfushorit të “kuqezinjëve” mund të jetë skuadra polake e Gornik Zabrzhe. Bëhet fjalë për një skuadër që garon në elitën e futbollit polak dhe që stinorin vjeshtorë e mbylli në pozitën e 5-të me 23 pikë, 6 më pak se kryesuesit e Legia Varshavës.

- Advertisment -

Sipas “Sportmedia” Gornik Zabrzhe ka kontaktuar me futbollistin, duke i ofruar Totres një ofertë të majme, teksa tashmë mbetet që bisedimet të transferohen në nivel klubesh, dhe nëse Shkëndija pranon ofertën e polakëve, atëherë reprezentuesi i Maqedonisë mund të transferohet jashtë vendit.

LEXO EDHE:

Back to top button