Goditet Portugalia, Mendes e Pereira jashtë Botërorit

Prej disa ditësh në kampin portugez po qarkullojnë zëra se Nuno Mendes dhe Danilo Pereira e kanë mbyllur aventurën e tyre, në “Katar 2022”.

Lajmi ishte në ajër, por ditën e sotme Federata Portugeze e Futbollit i ka larguar të gjitha dyshimet, duke i konfirmuar dëmtimet e mbrojtësave.

Dy lojtarët do të kthehen në Paris, ku do të fillojnë fazën e rikuperimit.

LEXO EDHE:

Back to top button