Ja çfarë vlere kap çmimi i një prerje flokësh për vajzën e Victoria Beckham, fansat kritikojnë

Vajza e Victoria dhe David Beckham, Harper, është mjaft e privilegjuar duke qenë vajza e dy personazheve mjaft të famshëm.

- Advertisment -

Por fansat nuk e kanë ‘justifikuar’ vlerën që ka harxhuar Victoria për t’i prerë flokët Harperit 9 vjeçe.

46-vjeçarja pagoi për prerjen e flokëve dhe krehjen e vajzës një shumë prej 360 paund, sipas faqes së sallonit të bukurisë. Mediat britanike kanë tentuar të marrin një reagim nga përfaqësuesit e Victorias, por ata nuk kanë deklaruar asgjë.

LEXO EDHE:

Back to top button