Jennifer Lopez tregon format perfekte të trupit të saj

Jennifer Lopezi ka mahnitur sërish me format e saj trupore në plazh, duke treguar edhe një herë se vitet për të janë vetëm numra.51-vjeçarja e famshme është parë me burrin e saj Alex Rodriguez në ishujt Turk & Caicos. Trupi i saj vërtet dukej në formë, pavarësisht se këngëtarja e famshme ka hyrë në dekadën e gjashtë të jetës.
JLo ka festuar ditët e para të vitit të ri në Turk dhe Caicos, pasi filloi 2021-a duke performuar në Times Square në prag të Vitit të Ri.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button