Juve dhe Çellsi, në garë për mesfushorin e Monakos

Skuadra e Juventusit po rivalizon Çellsin për të nënshkruar me mesfushorin e Monako-s, Aurelien Tçouameni.

- Advertisements -

“Zonja e Vjetër” e dëshiron mesfushorin, sepse traneri Maksimilano Allegri dëshiron sa më shumë opsione në mesfushë.

Në anën tjetër kampioni i Evropës, Çellsi dëshiron t’i shtyjnë gjërat përpara edhe pse francezi në treg vlerësohet me rreth 30 milionë euro.

LEXO EDHE:

Back to top button