Juve shpalos fanellat, vija bardh e zi është miks me “flori”

Me sezonin aktual pranë fundit, “bardhezinjve” të Juventus i kanë ngelur vetëm 5 ndeshje për të luajtur dhe tashmë klubi ka filluar të bëjë gati “planet” për sezonin e radhës, ku një ndër to është dhe prezantimi i fanellës së re për sezonin 2023/24, fanellë që është prezantuar ditën e sotme.

Ndryshe nga sezonet e tjera, vijat “bardhezi” do të pasurohen me detajë në ngjyrë floriri, duke i nxjerrë akoma më në pah detajet klasike të fanellës.

Ajo çka bie në sy është gjithashtu dhe detajet te sponsori, me shkronjat në emrin “Jeep”, që kanë detaje me vetëtima.

LEXO EDHE:

Back to top button