Juventusi, një tjetër yll i ekipit preket me “Covid-19”

Edhe një futbollist i Juventusit ka dalë pozitiv me “COVID-19”. Matijs De Ligt ka rezultuar pozitiv me koronavirus. “Bianconerët” nëpërmjet një komunikate të publikuar në faqen zyrtare të klubit kanë njoftuar se mbrojtësi holandez ka dal pozitiv me “COVID 19”.

- Advertisment -

Reprezentuesi holandez është rasti i tretë pas Huan Kuadrados dhe Aleks Sandro që ka dalë pozitiv me “COVID-19” në javën e fundit.

LEXO EDHE:

Back to top button