Kampionët, tetë përballje që sjellin emocione shtesë

Liga e Kampionëve vazhdon me ndeshjet e para të garave në Grupet A, B, C dhe D.

- Advertisements -

Nga tetë përballjet, ndeshjet më interesante pritet të jenë Inter – Real Madrid dhe Liverpul – AC Milan.

PSZH do përballet me Klub Brizhin, ku edhe pritet debutimi i treshes Nejmar, Mbape dhe Messi, për herë të parë nga minuta e parë.

Ndeshje tjetër që tërhjek vëmendje është ajo mes Man. Sitit dhe RB Lapcigut.

LEXO EDHE:

Back to top button