Kosovë/ Një i vdekur dhe 166 raste të reja me COVID-19

Kosovë/ Një i vdekur dhe 166 raste të reja me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar 166 raste të reja me coronavirus në Kosovë.

Sipas njoftimit nga MSH bëhet e ditur se në 24 orët e fundit është shënuar një rast i vdekjes. Tutje sipas njoftimit, thuhet se janë shëruar 519 persona. Ndërsa, të vaksinuar brenda kësaj periudhe raportuese janë 37.

LEXO EDHE:

Back to top button