Kush do të prezantoj finalen e “Miss Universe Albania & Kosova”

Miss Universe Albania & Kosovo do të zgjedh përfaqësueset e bukurisë në eventin më prestigjioz të bukurisë në botë në “Miss Universe” me datë 18 shtator.

Finalja do të transmetohet edhe në Klan Kosova, ku do të jetë një event i madh nën drejtimin e Alaudin Hamitit si dhe Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit.

Përpos zgjedhjes së Missit i gjithë eventi do të ketë edhe performanca speciale me emra të njohur.

Pas eventit do të mbahet edhe një afterparty me Anxhela Peristerin e DJ.

LEXO EDHE:

Back to top button