Ky është moti për sot

Ky është moti për sot

Me diell dhe ngrohtë si dhe me vranësira të pjesshme, kështu është moti sot në Maqedoninë e Veriut.

Pasdite në zonat malore në veriperëndim do të ketë kushte për reshje të shpejta të rrëmbyeshme si dhe bubullima.
Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 4 deri në 9 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 20 deri në 27 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button