Mësohet se sa kohë do të mungojë Entoni Dejvis

Skuadra e Los Anxhelos humbi ndeshjen e fundit ndaj Denver Nagets me rezultat 105-122. Megjithatë, në këtë ndeshje humbja nuk ishte lajmi më i keq pasi atyre iu lëndua lojtari kryesor i skuadrës. Pra, bëhet fjalë pikërisht për Enton Dejvis, i cili ka pasur shumë paraqitje të mira për ekipin këtë sezon. Së bashku me LeBron Xhejms kanë udhëhequr dhe po vazhdojnë të bëjnë një gjë të tillë.

- Advertisment -

 

Fillimisht mendohej se lëndimi është serioz, mirëpo tani është zbuluar nga gazetari i ESPN, Adrian Vojnarovski, se ai do të mungojë vetëm dy ose tre javë.

LEXO EDHE:

Back to top button