ВЕСТИМАКЕДОНИЈА

(ФОТО+ВИДЕО) Блокада на влезот во Скопје кај Автокоманда

Ваква е моменталната состојба на влезот на Скопје во населбата Автокоманда, по блокадата од Сојузот на  синдикати на Македонија.

Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button