СПОРТ

Наполи му го нанесе најтешкиот пораз на Ајакс во последните 58 години

Екипата на Наполи, која во Амстердам го совлада Ајакс со 6-1, му го нанесе најтешкиот пораз на холандскиот тим во последните 58 години. طريقة الربح في الروليت Воедно, Наполи стана првиот тим кој на средина од сезоната во Лигата на шампионите успеал да постигне двоцифрен број на голови, вкупно 10. العب روليت اون لاين Екипата на Наполи, во првите 3 кола од групните натпреварувања, има освоено 9 бода, забележувајќи 13 гола во оваа серија, со просечни 4,3 гола по натпревар. لعبة الحظ الحقيقية

Advertisements
Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button