СВЕТ

(ВИДЕО) Макрон доби шлаканица, приведени две лица

За време на посетата на претседателот на Франција, Емануел Макрон, на департманот Дром, се случи инцидент, во кој еден од присутните на улица, замавна и му удри шлаканица на претседателот. 

Advertisements

Во инцидентот приведени се две лица.

Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button