КОШАРКА

(ВИДЕО) НБА-ѕвезда со топка погоди навивачка директно во глава!

Кошаркарот на Хјустон пред крајот на првото полувреме сакаше набрзина да му додаде на еден од неговите колеги, но ја фрли топката многу лошо, а таа заврши директно во главата на една навивачка.

Advertisements

Вуд веднаш ѝ се извини на навивачката, а притоа ѝ понуди билети за прв ред за следен натпревар на Хјустон.

Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button