Moti sot me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 26 gradë

Moti sot do të jetë me diell, me vranësira të vogla deri mesatare dhe do të fryjë erë e matur nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri 15 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 19 deri 26 gradë Celsius.

- Advertisements -

LEXO EDHE:

Back to top button