Nikolla Ilievski, mund “Covid 19” dhe nis stërvitjet

Pasi që u shërrua nga “Covid 19”, Nikolla Ilievski – Xhixhi, u kthye në stërvitjet e KF Vardar. Ilievski përfundoi në spital dhe arriti që të tejkalojë “Covid 19”, pas së cilës ishte në mjekim në shtëpi. Mirëpo vetëm disa pasi e morri vetën, trajneri Ilievski u kthye në detyrat e përditshme duke drejtuar stërvitjet e KF Vardar.

- Advertisment -

 

 

Sipas informatave të fundit, Ileivski do të drejtojë skuadrën kuqezi në përballjen e ardhshme, ndaj Sileksit në Kratovë, në kuadër të javës së 26-të të Ligës së Parë, gjatë ditës së diel, në orën 13.00.

LEXO EDHE:

Back to top button