Njihuni me futbollisten më simpatike në futboll

Ana Maria Markovic është një futbolliste kroate që luan si sulmuese për klubin zviceran të Superligës së Grave Grasshopper dhe kombëtaren e Kroacisë. Ajo njihet si fitbollistja më simpatike në futboll.

“Falë Kristianos, unë jam një futbolliste. Ai ka qenë gjithmonë frymëzimi im. Kjo është arsyeja pse gjithmonë kam dashur të vesh numrin 7”, tha pak kohë më parë Ana Maria Markoviç duke ushtruar rregullisht palestrën dhe stërvitjen.

Ajo numëron mbi 500 mijë përcjellës në Instagram dhe është mjaft aktive. /abcnews.al

LEXO EDHE:

Back to top button