Oferta e parë e Realit për Ramosin

Real Madrid dhe Serhio Ramos kanë bërë lëvizjet e para për vazhdimin e kontratës. Fakti që nga janari i vitit të ardhshëm spanjolli ka të drejtë negocimi dhe lidhje kontrate me cilëndo skuadër, po ngjallë frikë te tifozët e Real Madridit. Mediat në Spanjë raportojnë se Reali është interesuar të mbajnë Ramosin në skuadër.

- Advertisment -

Real Madrid do t’i ofrojë Ramosit kontratë dy vjeçare, por nuk do të ketë rritje të pagës. Mbrojtësi spanjoll do ta ketë fjalën përfundimtare, dhe klubi do ta respektojë vendimin e ti

LEXO EDHE:

Back to top button