PSZH kërkon portierin e Atletiko Madridit

Klubi francez i PSZH-së është duke menduar të transferojë një portier. Me Donarumma-n si titullar absolut dhe Navas i destinuar për t’u larguar, PSZH tashmë po mendon për një zëvendësues të portierit italian.

“Media Foot” raporton se parisienët kanë si objektiv Jan Oblak të Atletiko Madrid për sezonin e ardhshëm. Al Khelaifi do ta tentojë portierin e klubit spanjoll në merkaton e verës./abcnews.al

LEXO EDHE:

Back to top button