Rama publikon pamjet, ja si do shndërrohet Porti i Durrësit në Shqipëri

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka nisur ditën me disa pamje nga projekti 3D i portit të Durrësit.

“Mirëmëngjes dhe me këtë shembull të thjeshtë, të një investimi fantastik e të shumëpritur si ky, që na janë dashur disa vjet ta afrojmë kaq pranë, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan mes tjerash Rama.

 

LEXO EDHE:

Back to top button