Reali gjen pasardhësin e Zinedin Zidanit

Skuadra e Real Madridit ka vendosur se kush do të jetë trajneri, pasi aventura e Zidane në drejtim të “Los Blancos” të ketë mbaruar.

- Advertisment -

“Raul dhe asnjë tjetër”, kjo është siguria që vjen nga Spanja dhe më saktësisht nga e përditshmja spanjole “AS”.

Ish-sulmuesi i Real Madrid është në drejtim të ekipit të dytë të madrilenëve. Dhe pas marrëveshjes së Poketinjo-s me PSZH-në, me argjentinasit që ishte një nga të preferuarit e presidenti Perez, tani alternativa e vetme është spanolli dhe legjenda e madrileneve Raul.

LEXO EDHE:

Back to top button