Reali ofron 105 mln euro për mesfushorin e Interit

Real Madrid ka vënë në shënjestër mesfushorin e Inter-it Nikolo Barella. Trajneri Zinedin Zidan është në kërkim të pasardhësit të Luka Modriçit dhe duket se ka këshilluar presidentin Florentino Perez të bëjë një ofertë për yllin e ri të Inter-it. “Zikaltrit” kanë shpenzuar 40 milionë euro për 23-vjeçarin dhe mund të fitojnë rreth 65 milionë euro nga shitja e mundshme e tij. Kjo është shuma që Real Madrid do t’i ofrojë Inter-it, sipas shtypit spanjoll.

LEXO EDHE:

Back to top button