fbpx

Rrahje mes një gruaje dhe një burri në një plazh të Malit të Zi

Një video tronditëse që tregon një përballje fizike midis një gruaje të moshuar dhe një burri gjatë një qëndrimi në një nga plazhet në Malin e Zi, trazoi rrjetet sociale.

Gjegjësisht, videoja fillon me një burrë që godet me duar një grua në fytyrë, e cila hakmerret me të njëjtën masë, duke e grushtuar në fytyrë. Me sa duket, konfrontimi fizik filloi kur burri e shau gruan.

Burri përdori grushtet gjatë sulmit ndaj gruas dhe e godiste atë sa herë që ajo i afrohej. E revoltuar me sjelljet e mashkullit, gruaja u hakmor me grushte dhe pantofla në një moment, transmeton Telegrafi.

Ajo që ishte edhe më shqetësuese ishte fakti se vetëm një grua u përpoq të parandalonte përballjen e tyre, ndërsa të tjerët qeshën, komentuan dhe filmuan gjithë ngjarjen.

Rrahja e turistëve të cilët erdhën në Mal të Zi nga një prej vendeve në rajon, u publikua në faqen e Instagram “Podgorica Time Machine”. Siç thuhet në komentet nën video, ka të ngjarë të jenë turistë nga Serbia dhe Bosnja. 

https://www.instagram.com/p/CFAZw_wDB79/embed/captioned/?cr=1&v=12&wp=500&rd=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com&rp=%2Frrahje-mes-nje-gruaje-dhe-nje-burri-ne-nje-plazh-te-malit-te-zi%2F%3Futm_source%3Dtaboola%26utm_medium%3Dtaboola_single_module%26utm_campaign%3Dtaboola_single_traffic#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1487.0000000228174%2C%22ls%22%3A510.37999999243766%2C%22le%22%3A511.9999999878928%7D

LEXO EDHE:

Back to top button