“Rruga drejt…” nis të enjten, këta janë moderatorët e rinj

“Rruga drejt...” me moderator të ri në Alsat

Emisioni debatues politik në Alsat këtë sezon do të fillojë me moderator të ri nga data 15 shtator.

Gazetarët e Alsat, Fatlume Dervishi dhe Adrian Kerimi do të udhëheqin emisionin politik i cili transmetohet çdo të enjte në Alsat.

“Rruga Drejt” ju pret në terminin e njëjtë me temat më aktuale në vend në orën 22:00./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button