Struga Trim Lum forcon mbrojtjen me Arben Tafën

Skuadra Struga Trim & Lum konfirmon se do të jetë më e fortë për sezonin pranveror , pasi që në radhët e saja do të rikthehet Arben Tafa.

- Advertisment -

Ai vitin e kaluar ishte pjesë e Bellasicës dhe pas periudhës së keqe me rezultate, mbrojtësi padyshim që kthehet atje ku ndihet më mirë.

Me këtë, Struga zgjidh një çështje më shumë dhe bëhet një ekip edhe më i fortë në mbrojtje. Klubi po përgatitet në shtëpi, dhe përgatitjet kryesore pritet të zhvillohen në Durrës.

LEXO EDHE:

Back to top button