Supermodelja Gigi Hadid në fotosesion mahnitës me barkun e rrumbullakosur

Modelja e famshme, Gigi Hadid është duke shkëlqyer çdo ditë e më shumë gjatë shtatzënisë së saj të parë.

Lajmin për një gjë të tillë e ka bërë të ditur para disa muajsh, ndërsa ajo dhe Zayn së shpejti do të bëhen prindër.

25 vjeçarja para pak çastesh ka thyer heshtjen, bukuroshja ka realizuar fotosesionin e parë bardhë e zi ku shihet me barkun e fryrë dhe po duket tejet e bukur.

“Po rris një engjëll”, ka shkruar Gigi në përshkrimin e fotografive.

Gigi dhe Zayn prej shumë vitesh shijojnë një romancë dashurie, të cilët tani do bëhen edhe prindër te një vajze.

LEXO EDHE:

Back to top button