Trëndafilat ende e japin efektin e vetë, andaj dhe Romeo i dërgoi me pusullë drejt Jonidës


Prej disa kohësh, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, të cilën nuk e fshehin më nga askush.

Ata janë kthyer në dyshen më të ëmbël të Instagram-it dhe fansat presin me padurim foto e video të çiftit së bashku.

Sot, Romeo i ka bërë surprizën më të bukur partneres së tij të zemrës, për t’i rregulluar jo vetëm ditën, por edhe javën.

Ai i ka dërguar një buqetë me trëndafila të kuq, bashkëngjitur me një pusullë ku shkruhej:

“Javë të bukur. Të dua”, ndërsa ky gjest e ka gëzuar pamasë këngëtaren.

“Plasën trëndafilat këtej”- shkruan Jonida krahas videos ku etiketon partnerin.

Epo dashuria këto ka!

LEXO EDHE:

Back to top button