Video / Grizman “përplaset” me tifozët e Mesit

Reprezentuesi francez dhe futbollisti i Barcelonës, Antoan Grizman, mbrëmë ishte pritur nga fansat e Mesit, të cilët dëshironin që ta rikujtojnë se ikona e tyre e futbollit, meriton më shumë respekt.

- Advertisements -

Edhe pas një viti e gjysëm në klub, francezi nuk është i adhuruar te pjesa më e madhe e tifozëve, pjesërisht për shkak të deklaratave të tij para se të vij te Barcelona, por dhe për paraqitjet e dobëta në fanellën e skuadrës katalonase.

Kulm i gjithë kësaj ishte deklarata e një prej të afërmit e tij, ku thekson se me Mesin është vështirë të bashkëpunohet dhe se ai e drejton Bacelonën. Kjo ka irituar një pjesë të madhe të ftifozeve të Barcelonës, e posaqërisht atyre që adhurojnë Mesin.

LEXO EDHE:

Back to top button