VIDEO / Kounde, firmosi kontratën në fushë dhe u prezantua te Barcelona

Zhull Kounde është transferimi më i fundit i Barcelonës. Mbrojtësi francez arriti në “Camp Nou” dhe firmosi kontratën e tij në fushë, i shoqëruar nga presidenti Joan Laporta.

Para konferencës së tij për shtyp, Kounde është shprehur krenar për veten.

“Jam shumë krenar për veten time që jam në një klub kaq të madh si Barcelona. Falenderoj presidentin dhe tifozët për dashurinë e tyre që më kanë treguar”, është shprehur Kounde.

 

LEXO EDHE:

Back to top button