Vritet me armë zjarri një person në Fier, qëllohet brenda në makinë

Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Fier. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10:50 pranë rrethrrotullimit të fshatit Sheq. Mësohet se viktima është qëlluar brenda makinës së tij, dhe si pasojë e plumbave ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes. Viktima është identifikuar si Shkëlzen Kastrati, rreth 40 vjeç.

- Advertisment -

Ndërkohë pas krimit bëhet e ditur se autori është larguar me një makinë. Ndërsa policia ka ngritur postblloqe të shumta për të kapur autorin.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar një grup ekspertësh të cilët po hetojnë për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje tronditëse.

LEXO EDHE:

Back to top button