Zbulohet garazhi i braktisur dhe i mbushur me makina klasike luksoze

Një garazh i mbushur me makina të vjetra luksoze është zbuluar në Surrey të Anglisë.

Garazhi ndodhej në një pronë të braktisur prej vitesh.

Makinat që ndodheshin brenda kanë një vlerë prej më shumë se 1 milion dollarësh, megjithatë ishin të mbuluara nga pluhuri dhe “të harruara” nga të zotët e tyre.

Një prototip i Bristol Bullet, një Bentley Continental Flying Spur dhe një taksi Beardmore e vitit 1957 janë disa nga makinat e zbuluara nga një djalë që po bënte krejt rastësisht një video për YouTube.

LEXO EDHE:

Back to top button