СПОРТ

Прва македонска фудбалска лига, 16 коло-резултати

Прва македонска фудбалска лига, 16 коло-резултати

Силекс 1-2 Струга Трим Лум

Победа 0–6 ФК Шкупи

Шкендија 0–0 Тиквеш

Скопје 2–1 Академија Пандев

Работнички 2–0 Македонија Ѓ.П.

Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button