VIDE LAJME

1 / 39 Video
1

Përplasje mes pushtetit dhe opozitës rreth gjendjes në shëndetësi

01:35
2

Asfaltohen zonat ekonomike, ngecin investimet

02:19
3

Rishikimi i buxhetit, 1 3 milion euro më pak për gjyqësorin

01:50
4

Maqedoni Bullgari, mblidhet Komisioni në përpjekje për kapërcimin e dallimeve

02:00
5

Qeveria synon ta privatizojë Postën e Maqedonisë

01:15
6

Mësimi online po realizohet me vështirësi

01:55
7

Anulohet “Target Fortesa”, Mijallkov me simptoma të Covid 19

01:44
8

Qytetarët mirëpresin vendimin për mbajtjen e maskës, kundërshtojnë kufizimin e mysafirëve

03:01
9

Владата ќе ги продава Македонски пошти, а спрема и нешто друго

01:32
10

Онлајн наставата во многу училишта се спроведува со потешкотии

01:24
11

Граѓаните не се согласуваат со новите мерки

02:34
12

Локалните избори без втор круг го поткопуваат демократскиот процес

02:04
13

“Rruga drejt...” – Reformat në sistemin gjyqësor

59:28
14

Хајредини Тешко до легализација на „црните“ пари

01:56
15

Zaevi viziton selinë e NATOS s në Bruksel

00:58
16

Ќе треба многу време за двојазичност во судството, треба поддршка и од опозицијата

02:09
17

Акцијата „Рибар“ ја проширува истрагата и кај големите „риби“

03:11
18

“Peshkatarët”, Prokuroria vazhdon hetimin

03:03
19

“Magazina ekonomike” – Pakoja e katërt e masave ekonomike

55:04
20

“Programi 200” Si do të funksionojë platforma e mësimit në distancë schools mk

53:34
21

Dëmet që sjell duhanpirja në shëndetin tonë

32:32
22

Imuniteti i fëmijëve përmes ushqimit

24:25
23

Intervistë me ministrin për financa, Fatmir Besimi

54:52
24

"Programi 200" - Çfarë viti shkollor do kemi?

51:43
25

“KOVID 19”, intervistë me Fadil Cana, infektolog

37:46
26

Intervistë me Venko Filipçe, ministër i shëndetësisë

01:05:12
27

“Magazina Ekonomike” Reformat në sistemin e pensioneve

44:49
28

Zhvillimet rajonale, marrëveshja Kosovë Serbi dhe zhvillimet në Mal të Zi

53:22
29

“Rruga drejt ” – Prioritetet e Qeverisë së re

01:02:19
30

Sezoni turistik dhe gjendja me Kodrën e Diellit

50:08
31

Mijallkov nuk komenton as "Koaliconi Meriot" as takimin me Grubin

00:16
32

Ademi: Nuk ka pasur dhe nuk ka dallime brenda BDI-së

00:18
33

Mexhiti: Ka përplasje brenda BDI-së, do të votojë qeverinë e re

02:13
34

Dallimet brenda BDI-së, Nuredini: "Nuk di gjë"

00:06
35

Emërimi i nënkryetarëve të Kuvendit, ASH-AAA shqyrtojnë mbështetjen

00:42
36

Ziberi: Në BDI ka pasur debat në korniza të demokracisë partiake

00:23
37

“I pushtetshmi”, Prokuroria kërkon gjykim për 13 persona, përfshirë deputetin Antonio Miloshoski

02:27
38

МОЛК - Министерството за образование не кажува дали школската година ќе почне на 1 септември!

02:06
39

“I pushtetshmi”, Prokuroria kërkon gjykim për 13 persona, përfshirë deputetin Antonio Miloshoski

02:27

EKONOMI

LAJME

   19.10.2020

   Filipçe: Janë mbushur kapacitetet spitalore në disa qytete

   19.10.2020

   Filipçe me apel deri tek qytetarët: Respektoni protokollet, në të kundërtën orë policore

   19.10.2020

   Shënon rritje numri i të sëmurëve me Covid-19 nëpër çerdhe

   19.10.2020

   Zbulimi i një 14-vjeçareje mund të sigurojë ilaçin për Covid-19

   19.10.2020

   Kapen katër migrantë nga Bangladeshi, arrestohet 30 vjeçari nga Haraçina

   19.10.2020

   Martin Protugjer pozitiv ndaj Kovid-19, anulohet seanca gjyqësore për rastin “Titanik”

   19.10.2020

   Arrestohet Risto Novaçevski, kumbari i Nikolla Gruevskit

   19.10.2020

   Prodhuesit japonezë të vaksinave përballen me sulme kibernetike

   19.10.2020

   Brukseli dhe Londra diskutime për negociatat mbi marrëdhënien tregtare post-Brexit

   19.10.2020

   Belgjika mbyll kafenetë dhe restorantet si pasojë e Covid-19

   19.10.2020

   Numri i të infektuarve me koronavirus në botë kalon 40 milionë

   19.10.2020

   MPB: 749 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

   19.10.2020

   Kuvendi pritet të vendosë për masat e reja për mbrojtje nga Covid-19

   19.10.2020

   Sanksionohen 273 shoferë në Shkup, 50 për vozitje të shpejtë

   19.10.2020

   Policia në Francë zgjeron operacionet hetimore për vrasjen e mësuesit

   19.10.2020

   OBSH: Në të gjithë botën janë testuar gjithsej 75 vaksina kundër Covid-19

   19.10.2020

   Covid-19, Sllovakia do të testojë falas banorët e saj

   19.10.2020

   I riu lëshohet me litarë në kullën e Trump dhe kërkon takim me presidentin

   19.10.2020

   Fauci: Një karantinë e dytë nuk është opsion

   19.10.2020

   Navalny do të kthehet në Rusi

   19.10.2020

   Australi, 46 mijë tifoz në një sfidë të regbit

   19.10.2020

   ​Dita kur ushtria amerikane fitoi betejën vendimtare për pavarësi

   19.10.2020

   ​Dita e Shën Nënë Terezës

   19.10.2020

   Italia ashpërson masat kundër koronavirusit

   19.10.2020

   Moti me diell, temperatura deri më 24 gradë

   NA GJENI NE FACEVOOK
   Back to top button