fbpx
  3 mins ago

  Hapja e kufijve pa kushte, pritet vendimi i qeverisë

  28 mins ago

  Kontrollet e shtuara policore ulin numrin e aksidenteve në trafik

  1 hour ago

  Rastet aktive me Covid-19 në Shkup, prijnë Aerodromi dhe Komuna Qendër

  2 hours ago

  Katër viktima dhe 48 raste të reja me Covid-19, shërohen 61 pacientë

  3 hours ago

  Hapja e kufijve, Spasovski: Presim vendimin e autoriteteve shëndetësore

  4 hours ago

  30 ditë paraburgim për 10 personat që sulmuan policët në rrugën Prilep-Veles

  4 hours ago

  KSI: Të hiqen PCR testet për shtetasit nga vendet e rajonit

  5 hours ago

  MPB: Në 24 orët e fundit, për mosmbajte të maskës janë gjobitur 643 persona

  7 hours ago

  Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe me reshje lokale të shiut

  22 hours ago

  MPB dhe Prokuroria hetojnë incidentin në spitalin e Kumanovës

   38 mins ago

   Maqedonia “forcohet” para sfidës me Kosovën

   55 mins ago

   FC Shkupi ndërprenë bashkëpunimin me Bajramin

   3 hours ago

   Shkëndija, e vetmja pa disfatë në Ligën e Parë

   4 hours ago

   Marselo merr dritë jeshile për largim nga “Bernabeu”

   4 hours ago

   Hansi Flik: Skuadra s’ka faj për disfatën

   4 hours ago

   Siti “harxhon” 71.5 mln euro për mbrojtësin portugez

   4 hours ago

   Zverev, me lehtësi kalon pengesën e parë

   4 hours ago

   Ronaldo: Skuadra duket më e kënaqur me Pirlon

   5 hours ago

   Guardiola: Lejuam shumë gabime në mbrojtje

   5 hours ago

   Majami përmes Bostonit në finalen e madhe

   BOTA

   NA NDIQNI NE FACEBOOK
   Back to top button