05.11.2020

  Ka 19 vite diferencë me futbollistin e famshëm, Adriana Matoshit i dashuri ia dedikoi këto fjalë në gjuhën shqipe

  29.10.2020

  Thuhet se Era Istrefi ka rënë pre e një mashtrimi nga një 45 vjeçar që shtirej si polic

  28.10.2020

  Shifra marramendëse, ja sa kushton ora që Ledri mban në dorë

  15.09.2020

  Jemi si familje’, këngëtari serb i kushton këngë shqiptarëve

  20.10.2020

  “Kur sfidonim njëri tjetrin me bark”, Sara Hoxha ndan një fotografi nga pushimet me Lumi B

  02.11.2020

  A po martohet së shpejti Shpat Kasapi?

  20.10.2020

  Sara Hoxha ka një problem që vetëm Ledri mund të ja zgjidh

  04.11.2020

  Çfarë po ndodh mes Majk dhe Miss Universe Kosova, mos kanë filluar gjë lidhje?

  19.10.2020

  Arbana dhe Eduarti u bënë sërish prindër, Xhemi nuk e la Diellin pa dhuratë

  09.10.2020

  Shkurte Gashi ka kohë që nuk është aktive, thuhet se është shtatzënë

  KURIOZITET