ВЕСТИМАКЕДОНИЈА

Физички нападнат градоначалникот на Арачиново

Градоначалникот на општина Арачиново, Ридван Ибрахими, денеска е пријавил дека е физички нападнат, дознава Алсат. موقع قمار

Advertisements

Ибрахими веќе е на распит во полиција. سر لعبة الروليت

Полициски екипи се веќе на местото на настанот. سباقات الخيل

Наскоро повеќе информации…

Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button