ВЕСТИМАКЕДОНИЈА

Шилегов ѝ честиташе на Арсовска

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на Скопје и досегашен градоначалник, Петре Шилегов, на својата вечерашна прес конференција ѝ честиташе на противкандидатката, Данела Арсовска и се заблагодари на целиот тим што работел со него во изминатите четири години.

Advertisements
Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button