ВЕСТИМАКЕДОНИЈА

Силјановска и натаму во водство, Пендаровски го помина Османи

Според досега обработените податоци од ДИК, резултатите од Претседателските избори се следни:

Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button