ЕКОНОМИЈА

Состанок на Регулаторна, од утре нов ценовник за горивата

Регулаторната комисија за енергетика денеска треба да го објави новиот ценовник за нафтените деривати што ќе биде во сила сѐ до следниот понеделник.

Advertisements
Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button