ВЕСТИМАКЕДОНИЈА

Таравари: Промената започна!

Во Гостивар денеска продолжува собирањето потписи за кандидатот за претседател на албанската опозиција ВЛЕН, Арбен Таравари.

Таравари, преку објава на социјалните мрежи изрази благодарност за широката поддршка.

„Ви благодариме што се пријавивте! Секој ваш потпис е инспирација и чест за мене! Промената започна!“, напиша Таравари.

Прикажи повеќе

Related Articles

Back to top button